+90 (212) 222 40 64

OFİS NAKLİYESİ


Proje yöneticimiz taşınmanın her aşamasını planlamak ve organize etmek için şirket temsilcileri ile doğrudan çalışır. Taşımanın aksamaması için size özel hazırlanan taşıma programı ile (renk kodlama ve etiketleme) olası tüm karışıklar engellenmektedir.


Yeterli sayıda elemanımız; kolileme, ambalajlama ve ortalıkta oluşabilecek dağınıklığı önlemek amacıyla, taşıma öncesi ve sonrası herzaman hazır bulunacaklardır.

Hizmetlerimiz ile düzgün, eksiksiz, zamanında ve iyi organize edilmiş bir taşınma deneyimi yaşayacaksınız.

LOJİSTİK DESTEK


Müşteri ihtiyaçlarına gore çeşitli projeler sunan Coşkunlar Nakliye, teknoloji yatırım planlamalarında müşterilerin mevcut sistem altyapısına uygun çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerin kullandığı ERP programları ile entegrasyon sağlayabilen Lojistik Programları sayesinde, sorunsuz teknoloji çözümü sunmaktadır.


DEPOLAMA


Depolama alanında; Envanter yönetimi, Özel Palet park alanları, Sistem entegrasyonu, Personel ve ekipman tedariği, Katma değerli hizmetler ve Bilgi teknolojileriyle sorunsuz hizmet sunmaktadır.


IT HİZMETLERİMİZ


Müşterilerin BT altyapısında yer alan PC, Server ve çevre ürünlerinin (yazıcı, tarayıcı, vb.) uçtan uca, standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetleridir.


OFİS TAŞIMACILIĞINDA YENİ ANLAYIŞ

IT ve Bilgisayar Teknik Servisi Destek Kapsamında verdiğimiz hizmetler; Bilgisayar demontajı ambalajlanması güvenli bir şekilde paketlenmesi ve yeni çalışma alanında montajını sağlamaktayız.

Ayrıca; Server , Server Kabinetlerinizin demontaj ve montajı da görev alanlarımızdan sadece biridir. İsteğiniz üzere LCD Tv , projeksiyon , projeksiyon demontajlarını işinde uzman ekibimizle yapmaktayız. Böylece iş yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktayız.

COŞKUNLAR GRUP olarak sektörde bir ilke imza atmış IT ve ofis taşımacılığını birleştirerek ister 1 adet ister 1000 adet olsun IT ekipmanlarınızı güvenilir bir şekilde demontajını yaptıktan sonra , mevcut yeni ofisinizde kurulumlarını yine uzman ekibimizle yapmaktayız. İş ve zaman kaybınız olmadan , sıfır risk ile güne başlamanızı sağlamaktayız.