+90 (212) 222 40 64

Çalıştığımız her firmada yeni dostluklar ediniyor, ardımızda mutlu insanlar bırakmayı seviyoruz

Ayrıntılı referans listesi için, info@coskunlarnakliyat.com.tr eposta adresinden bilgi alınabilir ya da 0212 222 40 64 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda


1972'den beri Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmalarının taşıma ve montaj işlerini sürdürürken, referanslarımıza eklediğimiz yepyeni firmalarla yolumuza çok daha güçlü devam ediyoruz.


Dinamik , alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle , kısa sürede sayısız yaptığımız çözüm ortaklığı ve taşımacılığımız ile 100 kişiden oluşan ekibimizle , detaylara odaklanan, konusuna yoğunlaşan, karmaşık işlemleri basite indirgeyebilen bir bakış ve beceriye sahip olduğumuzu sıklıkla duymaktayız.

Coşkunlar Nakliye; basit veya karmaşık projeleri uygulama ve yönetiminde başarısını kanıtlamış geçmişe sahiptir. Çalışma hayatındaki başarıyı, sürekli müşteri memnuniyeti ve sorun çözümünde gösterdiği titiz davranışlarıyla sabitleyen Coşkunlar Nakliye; güçlü ekip ve ekipmanları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yükselişini sürdürmektedir.

Coşkunlar Nakliye, zamanın son derece önemli olmasının bilinciyle hareket ederek zamanla yarışır, size, kendinize ve işinize ayıracak zaman bırakır.

Coşkunlar Nakliye

Vizyonumuz

Biz Kimiz

Bizimle uzun bir birlikteliğe hazır mısınız? Deneyimli ve uzman personellerimiz ile her zaman yanıbaşınızdayız.

Projelendirdiğimiz ofis çözümleriniz ve taşımacılığınız için size uygun proje modelini geliştirelim. Siz ofisinizde sadece kendi işinize odaklanın, biz sizin adınıza her şeyi düşünerek çözümleyelim…

Coşkunlar Nakliye

Misyonumuz

Biz Kimiz

Kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve çevreye duyarlı olan Coşkunlar Nakliye müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına katma değer yaratan bir firmadır.

Coşkunlar Nakliye , hizmetindeki teknolojik gücünü, çalışanlarının dinamizmi ve deneyimiyle birleştirerek, sürekli gelişimi destekleyen, değer yaratan imajıyla sektörde ayırt edilerek fark yaratmaktadır.

Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmaktadır.